vrt-cogs - en to tr_TR translation catalogue (22 entries)

en: None
tr_TR: Hiçbiri

en:  second
tr_TR:  ikinci

en:  seconds
tr_TR:  saniye

en:  minute
tr_TR:  dakika

en:  minutes
tr_TR:  dakika

en: Get all attachments from context
tr_TR: Bağlamdan tüm ekleri alın

en: Weekly
tr_TR: Haftalık

en: Voice Leaderboard
tr_TR: Ses Liderlik Tablosu

en: Message Leaderboard
tr_TR: Mesaj Liderlik Tablosu

en: Messages
tr_TR: Mesajlar

en: Star Leaderboard
tr_TR: Yıldız Liderlik Tablosu

en: Stars
tr_TR: Yıldızlar

en: Exp Leaderboard
tr_TR: Exp Liderlik Tablosu

en: Total
tr_TR: Toplam

en: Last Reset:
tr_TR: Son Sıfırlama:

en: Next Reset:
tr_TR: Sonraki Sıfırlama:

en: Total
tr_TR: Toplam

en: There is no data for the weekly
tr_TR: Haftalık veri bulunmamaktadır

en:  leaderboard yet
tr_TR:  henüz liderlik tablosu

en: There is no data for the
tr_TR: Için herhangi bir veri bulunmamaktadır

en: You:
tr_TR: Sen:

en: Pages
tr_TR: Sayfalar
