vrt-cogs - en to fr_FR translation catalogue (18 entries)

en:  second
fr_FR:  deuxième

en:  seconds
fr_FR:  secondes

en: Get all attachments from context
fr_FR: Obtenir toutes les pièces jointes du contexte

en: Weekly
fr_FR: Hebdomadaire

en: LevelUp
fr_FR: Niveau supérieur

en: Voice Leaderboard
fr_FR: Classement vocal

en: Voicetime
fr_FR: Temps vocal

en: Message Leaderboard
fr_FR: Classement des messages

en: Star Leaderboard
fr_FR: Classement des étoiles

en: Stars
fr_FR: Étoiles

en: Exp Leaderboard
fr_FR: Classement Expérience

en: Last Reset:
fr_FR: Dernière réinitialisation:

en: Next Reset:
fr_FR: Réinitialisation suivante:

en: There is no data for the weekly
fr_FR: Il n'y a pas de données pour l'hebdomadaire

en:  leaderboard yet
fr_FR:  classement encore

en: There is no data for the
fr_FR: Il n'y a pas de données pour le

en: You:
fr_FR: Toi:

en: Pages
fr_FR: pages
