vrt-cogs - en to de_DE translation catalogue (22 entries)

en: None
de_DE: Keine

en:  second
de_DE:  zweite

en:  seconds
de_DE: Sekunden

en:  minute
de_DE: Minute

en:  minutes
de_DE: Minuten

en: Get all attachments from context
de_DE: Alle Anhänge aus dem Kontext holen

en: Weekly
de_DE: Wöchentlich

en: Voice Leaderboard
de_DE: Stimmen-Rangliste

en: Message Leaderboard
de_DE: Nachrichten-Leaderboard

en: Messages
de_DE: Nachrichten

en: Star Leaderboard
de_DE: Star-Leaderboard

en: Stars
de_DE: Sterne

en: Exp Leaderboard
de_DE: Exp-Rangliste

en: Total
de_DE: Insgesamt

en: Last Reset:
de_DE: Letzter Reset:

en: Next Reset:
de_DE: Nächster Reset:

en: Total
de_DE: Insgesamt

en: There is no data for the weekly
de_DE: Es gibt keine Daten für die wöchentliche

en:  leaderboard yet
de_DE:  Rangliste noch nicht verfügbar

en: There is no data for the
de_DE: Es gibt keine Daten für die

en: You:
de_DE: Sie:

en: Pages
de_DE: Seiten
