vrt-cogs - en to tr_TR translation catalogue (43 entries)

en: Controls
tr_TR: Kontroller

en: - Backup Current Server: 📥
    - Restore Here: 🔄
    - Switch Servers: 🔍
    - Set AutoBackup Interval: ⌛
    - Delete Backup: 🗑️
tr_TR: - Geçerli Sunucuyu Yedekleyin: 📥
    - Buraya Geri Yükle: 🔄
    - Sunucuları Değiştirin: 🔍
    - Otomatik Yedekleme Aralığını Ayarla: ⌛
    - Yedeklemeyi Sil: 🗑️

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: There are no backups for this server yet!
tr_TR: Bu sunucu için henüz yedekleme yok!

en: Restored from backup
tr_TR: Yedekten geri yüklendi

en: Cartographer Restore
tr_TR: Haritacı Geri Yükleme

en:  (Removal)
tr_TR:  (Kaldırma)

en: Server restore has completed successfully!
tr_TR: Sunucu geri yükleme işlemi başarıyla tamamlandı!

en: That is not a number!
tr_TR: Bu bir sayı değil!

en: Confirmation
tr_TR: Onaylama

en: Are you SURE?
tr_TR: Emin misin?

en: THIS CANNOT BE UNDONE!
tr_TR: BU GERI ALINAMAZ!

en: Remove Old
tr_TR: Eskiyi Kaldır

en: removes unsaved channels/roles
tr_TR: kaydedilmemiş kanalları/rolleri kaldırır

en: response must be a string!
tr_TR: yanıt bir dize olmalıdır!

en: Close
tr_TR: Kapat

en: This isn't your menu!
tr_TR: Bu senin menün değil!

en: Backup created!
tr_TR: Yedekleme oluşturuldu!

en: - Backup contains roles with duplcate names! Only one role per unique name can be restored!
tr_TR: - Yedekleme çift isimli roller içeriyor! Benzersiz ad başına yalnızca bir rol geri yüklenebilir!

en: - Backup contains categories with duplcate names! Only one category per unique name can be restored!
tr_TR: - Yedekleme çift isimli kategoriler içeriyor! Her benzersiz isim için yalnızca bir kategori geri yüklenebilir!

en: - Backup contains text channels with duplcate names! Only one text channel per unique name can be restored!
tr_TR: - Yedekleme çift isimli metin kanalları içeriyor! Her benzersiz isim için yalnızca bir metin kanalı geri yüklenebilir!

en: - Backup contains voice channels with duplcate names! Only one voice channel per unique name can be restored!
tr_TR: - Yedekleme çift isimli ses kanalları içerir! Benzersiz isim başına sadece bir ses kanalı geri yüklenebilir!

en: - Backup contains forum channels with duplcate names! Only one forum channel per unique name can be restored!
tr_TR: - Yedekleme, çift isimli forum kanallarını içerir! Her benzersiz isim için yalnızca bir forum kanalı geri yüklenebilir!

en: No backups to restore!
tr_TR: Geri yüklenecek yedek yok!

en: Your backup is being restored!
tr_TR: Yedeklemeniz geri yükleniyor!

en: - Backup contains roles with duplcate names! Only one role per unique name will be restored!
tr_TR: - Yedekleme çift isimli roller içeriyor! Her benzersiz isim için yalnızca bir rol geri yüklenecektir!

en: - Backup contains categories with duplcate names! Only one category per unique name will be restored!
tr_TR: - Yedekleme çift isimli kategoriler içeriyor! Her benzersiz isim için yalnızca bir kategori geri yüklenecektir!

en: - Backup contains text channels with duplcate names! Only one text channel per unique name will be restored!
tr_TR: - Yedekleme çift isimli metin kanalları içeriyor! Her benzersiz isim için yalnızca bir metin kanalı geri yüklenecektir!

en: - Backup contains voice channels with duplcate names! Only one voice channel per unique name will be restored!
tr_TR: - Yedekleme çift isimli ses kanalları içerir! Her benzersiz isim için yalnızca bir ses kanalı geri yüklenecektir!

en: - Backup contains forum channels with duplcate names! Only one forum channel per unique name will be restored!
tr_TR: - Yedekleme, çift isimli forum kanallarını içerir! Her benzersiz isim için yalnızca bir forum kanalı geri yüklenecektir!

en: Restore has been cancelled!
tr_TR: Geri yükleme iptal edildi!

en: Switch Servers
tr_TR: Anahtar Sunucular

en: Server ID
tr_TR: Sunucu Kimliği

en: Enter the ID of the server
tr_TR: Sunucunun kimliğini girin

en: I am not in that server!
tr_TR: Ben o sunucuda değilim!

en: You do not appear to be in that server!
tr_TR: O sunucuda görünmüyorsunuz!

en: You can only switch to servers that you are an administrator of!
tr_TR: Yalnızca yöneticisi olduğunuz sunuculara geçiş yapabilirsiniz!

en: Auto backups have been disabled by the bot owner!
tr_TR: Otomatik yedeklemeler bot sahibi tarafından devre dışı bırakıldı!

en: Auto Backup Interval
tr_TR: Otomatik Yedekleme Aralığı

en: Interval Hours
tr_TR: Aralık Saatleri

en: Hours in-between backups
tr_TR: Yedeklemeler arasında geçen saatler

en: No backups to delete!
tr_TR: Silinecek yedek yok!

en: Backup deleted!
tr_TR: Yedek silindi!
