vrt-cogs - en to tr_TR translation catalogue (45 entries)

en: 
        Document your cogs with ease!
    
        Easily create documentation for any cog in Markdown format.
tr_TR: 
        Çarklarınızı kolaylıkla belgeleyin!
    
        Markdown formatında herhangi bir dişli için kolayca belge oluşturun

en: {}
    Cog Version: {}
    Author: {}
tr_TR: {}
    Cog Versiyonu: {}
    Yazar: {}

en: No data to delete
tr_TR: Silinecek veri yok

en: name
tr_TR: isim

en: text
tr_TR: metin

en: Help
tr_TR: Yardım

en: {} cog description
tr_TR: {} dişli açıklaması

en: Create docs for a cog
tr_TR: Bir dişli için doküman oluşturun

en: The name of the cog you want to make docs for (Case Sensitive)
tr_TR: Dokümantasyonunu oluşturmak istediğiniz dişlinin adı (Büyük/Küçük Harfe Duyarlı)

en: Replace all occurrences of [p] with the bots prefix
tr_TR: Bots önekiyle [p] tüm geçtiği yerleri değiştirin

en: Replace all occurrences of [botname] with the bots name
tr_TR: Botname] ifadesinin tüm geçtiği yerleri botun adıyla değiştirin

en: Include extra info like converters and their docstrings
tr_TR: Dönüştürücüler ve dokümanları gibi ekstra bilgileri dahil edin

en: Include hidden commands
tr_TR: Gizli komutları dahil edin

en: Hide commands above specified privilege level (user, mod, admin, guildowner, botowner)
tr_TR: Belirtilen ayrıcalık seviyesinin üzerindeki komutları gizle (kullanıcı, mod, yönetici, lonca sahibi, bot sahibi)

en: Include a csv with each command isolated per row
tr_TR: Her komutu ayrı bir satırda izole edilmiş bir csv dosyası ekleyin

en: 
            Create a Markdown docs page for a cog and send to discord
    
            **Arguments**
            `cog_name:           `(str) The name of the cog you want to make docs for (Case Sensitive)
            `replace_prefix:     `(bool) If True, replaces the `prefix` placeholder with the bots prefix
            `replace_botname:    `(bool) If True, replaces the `botname` placeholder with the bots name
            `extended_info:      `(bool) If True, include extra info like converters and their docstrings
            `include_hidden:     `(bool) If True, includes hidden commands
            `privilege_level:    `(str) Hide commands above specified privilege level
            - (user, mod, admin, guildowner, botowner)
            `csv_export:         `(bool) Include a csv with each command isolated per row for use as embeddings
    
            **Note** If `all` is specified for cog_name, all currently loaded non-core cogs will have docs generated for
            them and sent in a zip file
tr_TR: 
    Bir dişli için Markdown dokümanları sayfası oluşturun ve discord'a gönderin.
    
    **Argümanlar**
    `cog_name:           `(str) Dokümantasyonunu oluşturmak istediğiniz dişlinin adı (Büyük/Küçük Harfe Duyarlı)
    `replace_prefix:     `(bool) Eğer True ise, `prefix` yer tutucusunu botun önekiyle değiştirir
    `replace_botname:    `(bool) Eğer True ise, `botname` yer tutucusunu botun adıyla değiştirir
    `extended_info:      `(bool) Eğer True ise, dönüştürücüler ve doküman dizeleri gibi ekstra bilgileri içerir
    `include_hidden:     `(bool) Eğer True ise, gizli komutları içerir
    `privilege_level:    `(str) Belirtilen ayrıcalık düzeyinin üzerindeki komutları gizler
    - (kullanıcı, mod, yönetici, lonca sahibi, bot sahibi)
    `csv_export:         `(bool) Gömülü olarak kullanılmak üzere her komutu ayrı bir satırda içeren bir csv ekler
    
    **Not** Eğer cog_name için `all` belirtilirse, şu anda yüklenmiş olan çekirdek olmayan tüm dişliler için dokümantasyon oluşturulacak ve bir zip dosyası içinde gönderilecektir

en: Here are the docs for all of your currently loaded cogs!
tr_TR: İşte şu anda yüklü olan tüm çarklarınız için dokümanlar!

en: I could not find that cog, maybe it is not loaded?
tr_TR: O dişliyi bulamadım, belki de yüklenmemiştir?

en: Here are your docs for {}!
tr_TR: İşte {} için belgeleriniz!

en: A single word, if not using slash and multiple words are necessary use a quote e.g "Hello world".
tr_TR: Tek bir kelime, eğik çizgi kullanılmıyorsa ve birden fazla kelime gerekiyorsa tırnak işareti kullanın, örneğin "Merhaba dünya".

en: A number without decimal places.
tr_TR: Ondalık basamakları olmayan bir sayı.

en: A number with or without decimal places.
tr_TR: Ondalık basamaklı veya ondalık basamaksız bir sayı.

en: Can be 1, 0, true, false, t, f
tr_TR: 1, 0, doğru, yanlış, t, f olabilir

en: Formats documentation for a single command
tr_TR: Tek bir komut için belgelemeyi biçimlendirir

en: per
tr_TR: başına

en: seconds
tr_TR: saniye

en: second
tr_TR: ikinci

en: Command
tr_TR: Komuta

en: Hybrid
tr_TR: Hibrit

en: Usage
tr_TR: Kullanım

en: Checks
tr_TR: Çekler

en: Required
tr_TR: Gerekli

en: Optional
tr_TR: Opsiyonel

en: Server Only
tr_TR: Yalnızca Sunucu

en: Restricted to
tr_TR: Kısıtlı

en: Aliases
tr_TR: Takma Adlar

en: Cooldown
tr_TR: Bekleme Süresi

en: Could not get docstring or class for {} converter
tr_TR: {} dönüştürücü için docstring veya sınıf alınamadı

en: Could not get docstring for {} converter
tr_TR: {} dönüştürücü için doküman dizini alınamadı

en: Could not get class for {} converter
tr_TR: {} dönüştürücü için sınıf alınamadı

en: Autocomplete
tr_TR: Otomatik Tamamlama

en: Default
tr_TR: Varsayılan

en: Choices
tr_TR: Seçenekler

en: Could not find {} for the {} argument of the {} command
tr_TR: {} komutunun {} bağımsız değişkeni için {} bulunamadı

en: Extended Arg Info
tr_TR: Genişletilmiş Arg Bilgisi
